O mnie

Kilka słów o mnie…

Witam bardzo serdecznie w zakładce O mnie. Czyżby zaciekawiła Cię moja osoba? Jeśli tak, zapraszam dalej do czytania, z pewnością dowiesz się kilka rzeczy na mój temat.

Nazywam się Ewelina Adrianna Biała i jak już zapewne się domyślasz, jestem autorką tego bloga. Mam 24 lata i pochodzę ze śląska.

 


W skrócie: skąd pomysł na bloga?

Odpowiedzi na to pytanie może być kilka. Przede wszystkim, gdy miałam 11 lat posiadałam już bloga, ale z niejasnych przyczyn został usunięty. Po prostu pewnego dnia dowiedziałam się, że nie istnieje. Po tej sytuacji zastanawiałam się czy nie wrócić do tego i dojrzewałam do decyzji, aby zrobić stronę z prawdziwego zdarzenia. Zajęło mi to dosyć długo, ale w końcu zdecydowałam.

Pisanie zawsze sprawiało mi radość, podobnie jak dzielenie się swoimi przemyśleniami. Zresztą tak pozostało do dzisiaj i dzielę się nimi (aż w nadmiarze) ze znajomymi… 😉 Jestem przy tym szczera i mówię wprost co myślę na jakiś temat bez owijania w bawełnę. Ponadto lubię kontakt z ludźmi. Chcę wymieniać się spostrzeżeniami i dyskutować. Dodatkowo kosmetyki, produkty luksusowe, aspekty psychologiczne, fotografia i ogólnie szeroko rozumiany lifestyle jest czymś, w czym szczególnie dobrze się czuję, interesuję i chcę to zgłębiać.

Aktualnie mieszkam w Krakowie, uwielbiam dobre jedzenie, sesje zdjęciowe, podróże.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o blogu kliknij  TUTAJ.

Mój Facebook –> kliknij TUTAJ

Mój Instagram –> kliknij TUTAJ

Mój Twitter –> kliknij TUTAJ

Mój Pinterest –> kliknij TUTAJ


Zdjęcia:

“Kilka słów o mnie” : Artur Kur

“O mnie” : Tomasz Kaźmierski